Anexa-3-Limite-de-anunturiAnexa-3-Limite-de-anunturi Anexa-5 - Produse și servicii interzise sau permise condiționatAnexa-5 - Produse și servicii interzise sau permise condiționat Anexa-6 - Pachete Standard și PremiumAnexa-6 - Pachete Standard și Premium Anexa-8-- Conditii speciale pentru subcategoria Proprietati InternationaleAnexa-8-- Conditii speciale pentru subcategoria Proprietati Internationale Conditii-de-utilizare-29.04.2023Conditii-de-utilizare-29.04.2023 Lista-Preturi-ImobiliareLista-Preturi-Imobiliare
🚨 Atentie
Ai grija la linkurile false pentru "articole platite"! - Recunoaste semnalele unui atac de phishing. Apasa aici pentru mai multe sfaturi utile.
Conditii de utilizare incepand cu data de 29/04/2023
Imobiliare:
- Introducem o subcategorie noua in categoria Imobiliare: “Proprietati internationale”.
- Adaugam o noua anexa conditiilor de utilizare: Anexa 8 - Conditii speciale pentru subcategoria Proprietati Internationale.
- Modificam preturile pachetelor Max din categoria Imobiliare.
Anexa 5 - Produse și servicii interzise sau permise condiționat:
- Interzicem comercializarea, sub orice forma, in cadrul platformei, a protoxidului de azot (N2O)
Lista detaliata a modificarilor este disponibila in Anexele destinate subiectului si pot fi accesate din e-mailul primit pe adresa contului tau OLX, cat si de mai jos: